Pomoc - Szukaj - Użyszkodnicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dlaczego mężczyźni kłamią?
Forum Dyskusyjne Rozrywka > Dla wszystkich > Miłość i Seks > Wygrzeb Roman-sowy
Stron: 1, 2
Anonymous
Zaczne od tego,ze nie chce zebyscie mnie zle zrozumieli;nie jestem feministka ani nic w tym stylu,tylko tak mi sie jakos w zyciu wiedzie,ze zawsze trafiam na "nie tych" facetow,nic wiec chyba dziwnego,ze ostatnio przestaje Ich lubic,zeby nie powiedziec:"dostaje alergii".Kto dal Im prawo uzywac slowa:''kocham",podczas gdy milosc oznacza dla Nich tylko chwilowa rozrywke?
Jednak pomimo moich doswiadczen wciaz staram sie wierzyc,ze nie wszyscy sa tacy i nie chcialabym nikogo tutaj obrazic,ale Drodzy Panowie,czy nie prosciej powiedziec od razu,ze nie chcecie sie angazowac?!
Kwinto
Ależ prosze bardzo: Nie chce się angażować. grin.gif
Chciałem zauważyć że kobiety postępują identycznie, wiem pewnie powiesz nie ja, ale niestety tak jest że obie strony kierują się emocją chwili i mówią nie zawsze to czego do końca nie są pewni. Każdy chciałby się zakochać za pierwszym razem w tej jedynej i darować sobie wszystkich tych "kopów w zadek".
A czy kobiety nie mogą od razu mówić czego chcą a nie owijają w bawełne i bądz człowieku mądry i się domyśl?
Asiorek
Nie,bo nie poszłabyś z nim do łóżka wiedząc,że nie chce się angażować?A spróbuj faceta dmuchnąć w trąbkę i na wstępie powiedz mu,że nie chcesz zobowiązań i traktujesz to rozrywkowo.
Tak zaczęła się moja wielka miłość. grin.gif
Anonymous
Cytat
Ależ prosze bardzo: Nie chce się angażować.  grin.gif 
Chciałem zauważyć że kobiety postępują identycznie, wiem pewnie powiesz nie ja, ale niestety tak jest że obie strony kierują się emocją chwili i mówią nie zawsze to czego do końca nie są pewni. Każdy chciałby się zakochać za pierwszym razem w tej jedynej i darować sobie wszystkich tych "kopów w zadek". 
A czy kobiety nie mogą od razu mówić czego chcą a nie owijają w bawełne i bądz człowieku mądry i się domyśl?

Nie mam nic przeciwko temu,zeby znajomosc traktowac na luzie,a poza tym jak mozna mowic "kocham" jesli nie jest sie pewnym swoich uczuc? I taka jedna dobra rada,jesli nie wiesz o co chodzi kobiecie,to ja o to spytaj:)[img][/img]
[/list]
Kinia
Masz racje..kiedys pewnien koles bawil sie mna i na pewno wiedzial ze zlamie mi serce..ale i tak powiedzial mi ze mnie kocha..ze jestem wyjatkowa ze jeszcze nigdy nie znal takiej dziewczyny jak ja...mimo to po jakims czasie poprostu udawal ze mnie nie zna...i od tego czasu niecierpie takich facetow..nie mam dla nich szacunku...jak widze jakiegos mena ktory chodzi na solarium..zima nosi okulary przeciwsloneczne..nosi najnowszy model komorki i za wszelka cene chce na dyskotece zarwac jakas panienke , to mi sie zygac chce!i jeszcze w dodatku mysli ze fajnie wyglada i ze jest super gosciem.. :x
Tormenta
O i to jest dobry temat !!
Nienawidze kłamstwa. Wole wiedzieć prawdę, nawet tą najgorszą bo to pozwala mi odnieść się odpowiednio do danej osoby (czyt. faceta). Najgorsza rzecz to żyć w błogiej nieświadomości że ktoś nasz oszukuje !
Aha i jeszcze jedno , to że ktoś skłamie i przyzna się później do tego to jest równoznaczne z kłamstwem i nie zostaje nagle rozgrzeszony grin.gif Bo zauważyłam że mężczyźni tak robią, a potem się dziwią jeszzce dlaczego nie jesteśmy im wdzieczne za to że sie przyznali ..
Kwinto
Cytat
I taka jedna dobra rada,jesli nie wiesz o co chodzi kobiecie,to ja o to spytaj:)

Pytam i zgadnij jak pada zwykle odpowiedz.
Nic się nie dzieje (a ona odpowiada na jakiekolwiek pytania nie chece mi się gadać),
Albo też barzdziej ambitne sam się domyśl.
Żadko pada konkretna odpowiedz.

.
Kot
Nie podoba mi się ten temat, bo sugerujecie tutaj drogie panie, że faceci beee, a pewnie wszystkie macie facetów ... i co ? też kłamliwe z nich ( przepraszam samego siebie za wyrażenie ) sukinkoty ?

A kobiety to nie kłamią ???

Może by tak bardziej ogólnie, co ?

Kwinto - zgadzam się - konkretów zwykle 0 ( słownie: zero ).
Asiorek
Ja kiedyś często kłamałam,teraz wyrosłam.
A robi się to,by mieć więcej wrażeń i czasem,by nie wyrządzić komuś przykrości.
Częściej dla przyjemności-to pewne.Kobiety też kłamią-pewnie i robią to o wiele lepiej,a o facetach tak się mówi, bo częściej wpadają i dają się złapać i tyle.
Prawda jest taka,że kłamie każdy-niezależnie od płci.
Tormenta
Cytat
Nie podoba mi się ten temat, bo sugerujecie tutaj drogie panie, że faceci beee, a pewnie wszystkie macie facetów ... i co ? też kłamliwe z nich ( przepraszam samego siebie za wyrażenie ) sukinkoty ?

A kobiety to nie kłamią ???

Może by tak bardziej ogólnie, co ?

Kwinto - zgadzam się - konkretów zwykle 0 ( słownie: zero ).

Nikt nie powiedział ze kobiety nie kłamią, bo zdarzają sie nawet gorsze. Ale temat jest o facetach !! Zawsze można założyć taki o kobietach.
Kwinto
Tylko jak facet skłamie to kobieta mu to wypomni przy najbliższej okazji a jak ona skłamie to skłoni go do puszczenia tego w niepamięć.
Anonymous
''Nie podoba mi się ten temat, bo sugerujecie tutaj drogie panie, że faceci beee, a pewnie wszystkie macie facetów ... i co ? też kłamliwe z nich ( przepraszam samego siebie za wyrażenie ) sukinkoty ?''

Jak juz wspomnialam to ciagle wierze,ze NIE WSZYSCY FACECI sa tacy. [img][/img]
Kwinto
Faktycznie nie wszyscy ale z księdzmi to raczej by było głupi się umawiać laughing.gif
Anonymous
Cytat
Ja kiedyś często kłamałam,teraz wyrosłam.
A robi się to,by mieć więcej wrażeń i czasem,by nie wyrządzić komuś przykrości.
Częściej dla przyjemności-to pewne.Kobiety też kłamią-pewnie i robią to o wiele lepiej,a o facetach tak się mówi, bo częściej wpadają i dają się złapać i tyle.
Prawda jest taka,że kłamie każdy-niezależnie od płci.

Zgadzam sie z Toba,ale jesli chodzi o miłosc to ona wlasnie polega glownie na szczerosci.[quote]
Kwinto
Nikt wam nie każe wierzyć we wszystko co ktoś mówi macie swój rozsądek i powinnyście wiedzieć kiedy koleś głupa wali a kiedy jest szczery.
Anonymous
Cytat
Nikt wam nie każe wierzyć we wszystko co ktoś mówi macie swój rozsądek i powinnyście wiedzieć kiedy koleś głupa wali a kiedy jest szczery.

Niestety kłamstwo jest juz druga natura co niektorych panow,w zwiazku z czym dosc trudno jest sie polapac[quote]
Asiorek
Pieprzenie...Tylko głupia,albo zupełnie nie doświadczona kobieta/dziewczyna daje się nabierać.
Poza tym,jak lubicie takich dresiarzyków z dyskotek to uważacie,że oni tam miłości szukają?Czy może żony?? grin.gif
Kwinto
Cytat
Poza tym,jak lubicie takich dresiarzyków z dyskotek to uważacie,że oni tam miłości szukają?Czy może żony?? grin.gif

No a skąd się biorą małe dresiki??
Tormenta
Połapać się w dużych kłamstwach jest łatwiej i nie zawsze można to wykryć.
Więc raczej trudno jest twierdzić że mądra osoba i doświadczona się połapie. Bo jeśli tak to skoro ty kłamałaś , to twoj facet był głupi że sie nie połapał??
Kłamstwo to szuka, a można się tego nauczyć niemal do perfekcji.
alberta
skąd się biorą małe dresiki?? najwyraźniej z wpadek panów dresów
Kwinto
Cytat
skąd się biorą małe dresiki?? najwyraźniej z wpadek panów dresów

No fakt bo gumek z 3 paskami to chyba nie ma??

Ale czy tak ciężko się domyśleć że jak facet po tygodniu chce iść do łóżka sypiąc teksty kocham cie i chce z tobą być na zawsze to coś jest nie tak??
Asiorek
Stwarzacie problemy-ludzie kłamali,kłamią i będą-trzeba się nauczyć to rozpracowywać,albo rozwalać konstrukcje ich podstępów ściemą,nawet jak nie macie zamiaru-mowcie,że nie traktujecie ich poważnie,flirtujcie z innymi,jak stanie się zazdrosny-nie będzie chciał kłamać.

A tamten,którego okłamywałam-też mnie okłamywał-każdy sobie robił na boku co chciał i bez wyrzutów.Teraz mi zależy,so mogę sobie poflirtować,ale wszystko w granicach..
agitka
wszyscy faceci to swinie a baby to suki

ale co tu duzo gadac.... tak jest tak bedzie a my musimy nauczyc sie z tym zyc... oczywiscie trafiaja sie faceci czy abbeczki ktorzy potrafia sie zakochac ale zadko albo po prostu nie moshemy na nich trafic
Asiorek
Coś Ty!
Ja to kocham jednego mężczyznę i nieograniczoną liczbę kobiet-zależnie rzecz jasna od ich preferencji tudzież śmiełości,czy ciekawości i rzecz jasna atrakcyjności fizycznej. icon_twisted.gif
agitka
a ja to w ogole kofam wielu ludzi
Kwinto
Tesz kofam ludzi tylko jakoś bez wzajemności, co za *kupa.
agitka
no a ja mam to szczescie ze z wzajemnoscia
Makusza
Ciekawy temat! No kurcze ja się nie zaliczam do "kłamliwych facetów". Ile razy ja się pytałem co mam zrobić że np. ze mną nie zerwała to mówili: Powiedz że ją kochasz i innych ściem użyj. A ja nigdy nie ściemniałem i nie mam dziewczyny. A jak mam to góra na 2 miechy.

Wniosek: jeżeli chcesz być dłużej z dziewczyną to ściemniaj grin.gif
agitka
Cytat
Wniosek: jeżeli chcesz być dłużej z dziewczyną to ściemniaj

dluzej nie znaczy lepiej .... moim zdaniem lepiej byc krotko ale byc lojalnym wobec tej drugiej osoby
Kwinto
Poza tym kłamstwo ma krótkie nogi.
Jak się ściemnia to z samego założenia to jest na krótką mete bo się chce zaimponować i kogoś puknąć (przepraszam za słownictwo), a jak ktoś jest szczery to jego intencje są raczej szczere.
Anonymous
Cytat

Wniosek: jeżeli chcesz być dłużej z dziewczyną to ściemniaj grin.gif
Moze i uda Ci sie przedluzyc ten zwiazek przez sciemnianie...ale wez tez pod uwage im dluzej to wszystko sie ciagnie tym bardziej ona cierpi pozniej:(
Cytat
Sickboy
tacy sa najfajniejsi
maja zawsze kilka dziewczyn smiling.gif

a serio to nie wiem co o nich sadzic. jak dla mnie to chyba buraki zakompleksione

wstydza sie swojego stylu zycia, wstydza sie osoby z ktora sie spotykaja, roznie to jest

a zaklamanie to macie wszedzie
i juz!
diabLEEca
Vshyscy klamia. unhappy.gif Taka yush nasha smutna rzeczyvistosc. Ale to, czy sie to komus podoba, czy nie, to nic nie zmyenia. Vyec po co pytac, co kto sadzi o klamlivych facetach?

1. Kazdy vye, ze tacy istnieja (tak samo yak klamiace laski)
2. Obojetnie, co by sie nie stalo, zavshe beda istniec.
nudna
lepiej jest nie klamac przy chlopaku moze ten, ktory klamie nauczy sie mowic prawde.hm... dozo jest ludzi co umia tylko klamac dziewczynie , chlopakowi. unhappy.gif ale co my z nimi zrobimy.Tak juz jest ...
Gringo
co sadze o kłamliwych facetach?? to samo co o kłamliwych kobietach mam na to *wywalone
Soovcia
Wogóle nie podoba mi się jak ktoś kłamie. A w związku obie osoby powinny być wobec siebie szczere. Jeżeli tak nie jest to znaczy, że coś jest nie tak.
agitka
a jak jush sie zacznie klamac o rudno skonczyc wiem cos o tym niestety!!
Grooby
nie warto klamac, klamstwo zawsze wyjdzie na jaw
sam nie jestem swiety i klamalem ale przejechalem sie na tym okrutnie, niomal nie stracilem wybranki mego serca wiec juz nie klami i wam tez tak radze
Tormenta
Wiadomo że jest i kłamstewko i KÅ?AMSTWO. Obie te rzeczy są złe. Nie znosze i jednego i drugiego. Staram się nie robić rzeczy, które innym są nie miłe chociażby dlatego że sama bym nie chciała doznać takich sytuacji. Tyczy się to min. kłamstwa. Wychodzę z założenia jeśli komuś na kimś zależy to nie bedzie kłamał.
WuEska
A jeśli prawda może bardzo zaboleć? NIe chodzi mi o celowe kłamanie, ale o przemilczanie pewnych spraw
Tormenta
Zawsze można robić tak aby prawda nie bolała. Bo w końcu jeśli coś robimy to chyba zdajemy sobie sprawe z tego czy druga osba bedzie z tego zadowolona czy tez nie. Więc możemy przewidzieć to czy prawda ją zaboli. Wiem że teraz idealizuje i że czasem to wszystko łatwo się mówi gorzej w praktyce, ale przynajmniej sie staram grin.gif
WuEska
Starac się trzeba, ale kiedy ktoś Cię o coś pyta a wiesz jak mu na tym zależy nie lepiej dać odp wymijającą, choć sama chyba wolałabym prawdę
Asiorek
Eeee tam,nie mówienie prawdy to też kłamstwo,a newt coś gorszego.
Przykład:
mój stary miał kochankę,a nie powiedział o tym mojej matce smiling.gif ,więc skoro nie mówił to lepiej,bo właściwie nie kłamał,tak :?:
Tequilla
Nie wiem co myśleć o kłamliwych facetach, bo mi samej juz tak kłamstwo w krew weszło, że nawet momentami, nie kontroluję się co mówię. ;>
WuEska
Hmmm, no nie powinno się kłamać i tyle:)
JaGaTkA
"kashda kobitka fie she faceci to śfinie, nie fshyscy ofkorz ale fiekshośc wink.gif np facet ktoory zdradza, co go ciagnie? jak to tfioerdzi moja boska pshyjacioolka oni w wiekshosci myslą pałami... no i ma racje wink.gif dlaczego facet posufa sie do zdrady? otosh jego aktualna kobieta nie dowartosciowuje go tak jak on to sobie wymarzył, iw jego mniemaniu oczyfiscie prosciej jest zdradzic niz porosmafiac z obecna ukochana o tym co go dreczy.... kolejnym pshypadkiem jest wygoda, bo psheciesh on musi miec wygodnie, ale co go obchodzi czy jego ukochana dobrze czuje sie w takim zwiazku, nastepnym dofodem she faceci to sfinie jest egoizm, ofkorz ma dusho wspolnego z poprzednia ale hjest gorsza poniefash o wyjściach itp facet mysli tylko o sobie, np jego kobita chce isc do kina ale on idzie na mecz...no łapki opadają....nadchodzi kolej na zaborczość i zazdrość, bo przeciez oni moga zdradzać ale my?!?! w zyciu.... i tu znuf cytat przyjaciółki "zgodność plemników" tak, facet za facetem stanie zawsze (no ok, czesto ;P) my musimy byc wierne i podporzadkowane, a oni swobodni, cos tu jest nie tak, tak nie powinno być...przypadek zazdrości o której juz wspomniałam jest przerazający, po czym w niektórych przypadkach dochodzi do zerwania kontaktów z wszelkimi mezczyznami a czasem nawet i kobietami!!! facet taki zazdrosny ejst o wszytsko, o spojrzenia, gesty itp np. on mrugna oczkiem napewno do ciebie!! to napewno twój kochanek!!!!! ... matko... to jest chore...."
kiedys taka notka pojawiła sie na moim blogu..... mimo ze to kobiety zadza swiatem ale mezczyzni zadza nami.....chociaż działą to tez w dwie strony......zalezy od dnia godziny siły pdychicznej kobiety i mezczyzny.....przeciez faceci nie myśla (nie wszyscy!!) ze zranią.....ze kobietke zaboli to ze ON sobie ją zostawi..... eeeh jak tu takich zrozumieć? nie wiem.....ale i tak ich kocham kiss.gif
kgkfk
no tak..milosc to bardzo trudne zadanie..a dlaczego kolesie klamia? co to za sens powiedziec dziewczynie, ktorej sie podaoba, ze ma inna, skoro to nie prawda..czy on mysla ze ja sie nie dowiem :? ponoc jemu tez na mnie zalezalo..a moze nadal zalezy...
niuta
skąd wiesz że mu na Tobie zależało?

może nie zależało, i chciał Cię spławić po prostu?
a może ma na oku inną dziewczynę?
kto wie... ciężko powiedzieć cokolwiek.

I nie tylko kolesie kłamią, dziewczyny też icon_twisted.gif każdy czasem nagina prawdę, a że rani się przy tym innych to inna sprawa...
moim zdaniem skoro Cię oszukał, to mu na Tobie nie zależało i tyle.
Å?ukashek
Chlopacy albo klamia bo nie chca miec nic wspolnego z tym co sie dzieje albo klamia by ratowac to co jest miedzy 2 osobami. Tak przynajmniej ja robie.Tzn staram sie nie klamac bo to jest ochydne i wiem ze prawdziwe zwiazki opiraja sie glownie na szczerosci ale jesli czaasem jush trzeba to staram sie to zrobic tak by nie wyrzadzilo to zadnych szkod i nie wyszlo na jaw.

CFiend: ohydne, już
kgkfk
Cytat
skąd wiesz że mu na Tobie zależało?

powiedzmy ze mam swoje zrodla...a teraz *zadek,moze daloby sie cos z tym zrobic, ale ja nie czaje tych klamstw..oni potrafia klamac w najglupszych sprawach<teraz nie chodzi mo o niego>a tak w ogole czy ja powiedzilam ze tylko mezczyzni klamia..kobiety wcale nie sa lepsze, ale mi chodzi o mezczyzn..moze oni mi wyjasnia dlaczego tak robia... :?
To jest wersja "lo-fi" Forum. Aby przejść do pełnej wersji z większą ilością informacji, formatowaniem oraz obrazkami, proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.